Michaela – manažerka projektu

michaela-o1Míša je iniciátorem myšlenky webu PrumyslovéInzenyrstvi.cz a manažerkou projektu. V roce 2012 vystudovala Fakultu managementu a ekonomiky Univerzity Tomáš Bati ve Zlíně v oboru Průmyslové inženýrství a posledních 5 let se tomuto oboru věnuje aktivně v praxi. Baví ji propojovat lidi a ukazovat celému týmu, že to má smysl. Jejím snem je vytvořit nejen fungující web pro komunitu a nadšence, ale také platformu pro podporu mladých lidí, které láká svět techniky, technologií a procesů. Věří, že tyto zdánlivě děsivé pojmy stojí za objevení a ví, že praxe tyto mladé lidi potřebuje.

Napsat jí můžeš na michaela@prumysloveinzenyrstvi.cz nebo můžeš zavolat na číslo +420 608 778 048 a zeptat se na cokoli okolo projektu.

 

Pavel – Vedoucí projektového týmu

Pavel je člen ve vedení projektu a vedoucí projektového týmu. Má obrovské množství energie a elánu, díky čemuž si vybudoval pozici, ve které je zodpovědný za řízení lidí pomáhajících s tvorbou kvalitního obsahu. Zároveň je také tím, který aktivně překládá články, komunikuje s partnery a řídí aktivity spojené s publikací článků na webu a se sociálními sítěmi. Vystudoval obor Průmyslové inženýrství na Univerzitě Tomáš Bati ve Zlíně a tento obor ho nadchl. To byl hlavní důvod, proč se rozhodl zapojit do tohoto projektu. Jeho vize je vytvořit místo, které bude mít přidanou hodnotu pro každého, kdo bude mít zájem o LEAN.

Napiš mu na pavel@prumysloveinzenyrstvi.cz nebo zavolej na číslo +420 604 995 155. Můžeš se domluvit na spolupráci s námi anebo se zeptat na cokoli okolo projektu.

 

Tomáš – Komunikační a technická podpora týmu

tomas-j1Tom je milovník technologií, který se nebojí učit ostatní, jak technologie využít ve svůj prospěch. Vystudoval obor Průmyslové inženýrství na Univerzitě Tomáš Bati ve Zlíně a baví ho tento obor propojovat s informačními a komunikačními technologiemi. Je to taky naše spojka, pokud potřebujeme upravit web, nebo si nevíme rady s počítačem. Je zodpovědný za chod veškeré techniky. Zároveň je to taky velký týmový hráč a smysl tohoto projektu vidí v tom, že se vytvoří jednotný informační zdroj pro všechny, který bude sloužit jako prostor pro sdílení přístupů, výměnu zkušeností a best practice a komunikaci.

Pokud tě zajímá cokoli z oblasti technologií, neboj se napsat na tomas@prumysloveinzenyrstvi.cz nebo zavolat na +420 728 833 932 a domluv si třeba spolupráci, nebo jen tak vyměň názory.


Katka

členka projektového týmu

Katka vystudovala obory Průmyslové inženýrství a Podniková ekonomika na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. V rámci svého dalšího působení na univerzitě se věnuje propojení těchto oborů a zvýšení povědomí o tomto vztahu mezi studenty. V projektu vidí příležitost, jak přiblížit průmyslové inženýrství a trendy tohoto oboru širší veřejnosti a sdílet znalosti mezi odborníky z praxe.

Zuzka

členka projektového týmu

Zuzka je studentkou oboru Průmyslového inženýrství na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Po předchozím studiu veřejné správy našla konečně něco, co je pro ni zajímavé, zábavné a kde může využít kus selského rozumu. Díky projektu může obohatit svoje vědomosti z oblasti PI a také  rozšířit obzory dalším studentům. Je také jednou ze zástupkyní ženského osazenstva, která dokazuje, že průmyslové inženýrství je velice zajímavé a vhodné nejen pro muže, ale i ženy!